top of page
Solutions: Service

Kompletne i specjalnie zaprojektowane

Rozwiązania

Dostarczane przez nas rozwiązania są dopasowywane do specyfiki naszych Klientów - można je podzielić na 4 obszary biznesowe:

Poprawa wyników sprzedaży

Sprzedawaj więcej i lepiej

Zwiększenie wydajności sprzedaży

Osiągnij swoje cele

Czy twój zespół odpowiedzialny za sprzedaż robi, co może, ale wciąż zbyt wiele szans przepada z powodu zaciekłej konkurencji i marnotrawienia czasu na okazje, z których nic nie wynika? Opracowaliśmy sposób na zwiększenie wydajności twojego zespołu, tak aby był w stanie kontrolować proces sprzedaży na wszystkich poziomach.

In Negotiation
Upward Curve

Utrzymywanie marż i rentowności

Zarabiaj wyższą wartość dodaną

Rozwój produktów o wyższej wartości dodanej stała się łatwiejsza niż sprzedaż. Trudno bronić cen z powodu niskiej konkurencji cenowej. Sprzedawcy nie mogą przekonać klientów do płacenia za lepszą jakość.

Zapewniamy zespołowi technikę sprzedaży wartości, która pozwala wygrać zyski na rzecz dalszej konkurencyjności.

Ulepsz prognozowanie oraz zarządzanie sprzedażą

Steruj swoim zespołem sprzedażowym do wydajności

Zarządzanie oraz prognozowanie może być czasochłonnym koszmarem, jeśli nie ma się narzędzi oraz odpowiednio przygotowanej struktury. Przejmij kontrolę nad sprzedażą oraz obserwuj działania swojego zespołu odpowiedzialnego za sprzedaż analizując ich wyniki. Zamiast tracić czas na zrozumienie, co idzie nie tak, poświęć swój czas i pomóż zespołowi podpisać nowe umowy.

Discussing the Numbers
Convention

Zarządzanie wydajnością Globalnej Sieci Sprzedaży

Zdalne zarządzanie międzykulturowe

Internacjonalizacja jest kluczowym wyzwaniem dla rozwijających się firm z sektora MŚP na drodze do międzynarodowego sukcesu. Niezależnie od tego, czy myślimy o Twoich Pracownikach, czy o  Partnerach Biznesowych, wydajność zdalnych sprzedawców ma kluczowe znaczenie dla Twojego sukcesu.
Dzięki narzędziom używanym przez nowoczesne firmy globalne, możemy zapewnić kontrolę także Twojej firmie.

Rozwój nowego biznesu

Nowe szanse rynkowe

Solutions: Service
Czy targi są najskuteczniejszym rozwiązaniem dla penetracji rynku?

Zarządzaj
nieznanym

Wejście na nowe rynki

Wejście na nowe rynki jest zawsze dużym wyzwaniem. Niezależnie od tego, czy nowy rynek jest nowym krajem czy nowym segmentem rynku, stosunkowo niewiele jest wiadomo o konkurencji i klientach. Nie wspominając już o różnicach i barierach kulturowo-językowych, które towarzyszą każdemu wejściu “w nieznane”.
Nasza międzynarodowa sieć może zmniejszyć ryzyko Twojej firmy, dzięki wykorzystaniu lokalnej wiedzy, ludźmi i narzędzi do zarządzania.

Pozyskaj nowych klientów dzięki rozwiązaniom firmy Atol

Szybko i bezpiecznie weryfikuj nowy rynek

Wyoutsourcowany dział rozwoju biznesu

Widzisz szansę rozwoju na nowym rynku, ale nie posiadasz zespołu, ani zasobów, aby się rozwijać. Nasz zespół doświadczonych specjalistów może zająć się Twoim zadaniem - budując Twój nowy biznes  w ułamku sekundy przy wykorzystaniu minimalnych kosztów, a jednocześnie przejmując całe Twoje ryzyko na siebie.

Globalna sieć partnerska firm doradczych w zakresie zarządzania

Najszybsza droga do międzynarodowego wzrostu

Tworzenie Partnerskiej Sieci Sprzedażowej

Firmy z odpowiednim modelem biznesowym mogą rozwijać się na skalę międzynarodową poprzez sieć partnerów biznesowych. Ta metoda jest znacznie tańsza i szybsza, ale pełna pułapek. Wydajność oraz jakość Partnerów jest poniżej oczekiwań, a problemy mogą zatrzymać wzrost.
Korzystając z nowoczesnych technik zdalnej sprzedaży oraz zarządzania partnerami biznesowymi, które dostosowujemy do Twojej konkretnej oferty i specyfiki branży - rozwijamy zyskowną sieć, która jest zawsze pod Twoją kontrolą.

Solutions: Service

Wykorzystaj potencjał biznesowy internetu

Rozwiązania Informacji Biznesowej

Integracja Marketingu Cyfrowego ze Sprzedażą

Małe i Średnie Przedsiębiorstwa B2B nie mogą sobie więcej pozwolić na inne niż strategiczne spojrzenie na marketing cyfrowy. Aż 85% procesu zakupowych lub decyzyjnych odbywa się przed "wyszukiwarką internetową" i niektóre firmy nie dotrzymują pędu zmian.
Wykorzystując ekspercką wiedzę specjalistów z tych 2 światów: sprzedaży i marketingu – możesz zawsze być o krok przed.

Dopasowana strategia sprzedaży i marketingu która zapewnia wyniki

Zarządzanie ryzykiem finansowym

Firmy zmagają się ze zmniejszeniem ryzyka, poprawą zyskowności i zoptymalizowaniem procesu decyzyjnego. Nasze rozwiązanie IBIS zapewnia Klientom bieżące informacje o wiarygodności kredytowej w czasie rzeczywistym do właściwych Osób i we właściwym czasie, zapewniając właściwe decyzje i reagowanie na czas w sytuacjach kryzysowych.

Biznesowe Rozwiązania Informacyjne mające na celu zmniejszenie ryzyka finansowego, poprawę rentowności & zarządzania finansami

Atol Produs
CRM System

Narzędzie CRM jest kluczowym elementem wspierającym większość naszych rozwiązań. Skonfigurowany i dostosowywany do wspierania wprowadzanych zmian, jest prosty oraz intuicyjny dla użytkowników – dostosowany do zasady: "mniej znaczy więcej".
Dostarczamy także niezwykle efektywne rozwiązanie CRM - "tworzony przez sprzedawców dla sprzedawców".

Prosty i niedrogi CRM zaprojektowany przez doświadczonych sprzedawców
bottom of page